Poznaj kołek ramowy R-FFS z najkrótszą strefą rozporu

Poznaj kołek ramowy R-FFS z najkrótszą strefą rozporu

Jak zredukować czas montażu fasad wentylowanych, stolarki okiennej czy balustrad nawet o 40%, jednocześnie zachowując najwyższe nośności? Z kołkiem ramowym R-FFS to możliwe!

R-FFS to uniwersalny kołek ramowy umożliwiający szybki montaż dzięki dwóm zredukowanym głębokościom kotwienia. Unikalna strefa rozporu zapewnia optymalną głębokość zakotwienia gwarantując najwyższą nośność łącznika. Dzięki temu może on być stosowany we wszystkich rodzajach podłoży. Szybki montaż jest zapewniony dzięki płytkiemu kotwieniu – tylko 40 mm w betonie i cegle pełnej i 50 mm w innych materiałach. Łączniki R-FFS mogą być stosowane również na zewnątrz pod warunkiem, że pokryte zostaną dodatkową warstwą mieszanki olejowo-bitumicznej, co jest potwierdzone w ocenie technicznej ETA.

Typowe zastosowania kołków R-FFS:

  • Fasady wentylowane
  • Stolarka okienna
  • Balustrady i poręcze
  • Bramy garażowe
  • Ościeżnice
  • Konstrukcje drewniane
  • Lekkie konstrukcje

R-FFS spełnia wymagania testów laboratoryjnych i sprawdza się w najcięższych warunkach budowlanych. Potwierdzone w ETA parametry oraz odporność ogniowa R90, a także klasyfikacja ogniowa A1 umożliwiają stosowanie tego produktu w najbardziej wymagających aplikacjach montażowych.

Poznaj pozostałe zalety kołka ramowego R-FFS!

Jak mocować o 40% szybciej w gazobetonie?

Szybka instalacja dzięki stosowania pobijaka do betonu komórkowego – dzięki temu, że nie musimy używać wiertarki oszczędzamy do 40% czasu. Dodatkowo stosując pobijak wzrasta również nośność charakterystyczna do 1,5 kN (przy wierceniu bezudarowym – 0,9 kN)

Odwiedź landing page produktu i zamów go już teraz!

 

Go to top