Darowizna Rawlplug SA dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie

Darowizna Rawlplug SA dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie

W trudnych czasach pandemii możliwość zadbania o bezpieczeństwo przedstawicieli służby ochrony zdrowia to przywilej i powód do dumy. Dlatego zdecydowaliśmy się na wsparcie Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie darowizną w postaci naszego aerozolu do dezynfekcji R-DEZI marki Rawlplug. W ten sposób chcemy wspomóc personel szpitala w jego codziennych działaniach na polu walki z zagrożeniem epidemiologicznym.

 

Kiedy tworzyliśmy nasz aerozol do dezynfekcji chcieliśmy, by R-DEZI niczym tarcza chronił jego użytkowników przed bakteriami i wirusami znajdującymi się na wszelkich powierzchniach. Opracowana receptura jest zgodna z rekomendacjami Światowej Organizacji Zdrowia i stanowi odpowiedź na obecne potrzeby, związane z pandemią wirusa COVID-19. Wysokie stężenie etanolu (sięgające aż 88%!) gwarantuje działanie antywirusowe i antybakteryjne. Co jednak równie ważne dla osób pracujących w środowisku wymagającym częstej dezynfekcji, zawarta w R-DEZI gliceryna farmaceutyczna zabezpiecza użytkowników przed podrażnieniami i wysuszeniem skóry.

Wiedząc, jak dobrze sprawdza się nasz środek, chcieliśmy dotrzeć z nim do osób najbardziej narażonych na zachorowanie. Dlatego w lutym br przekazaliśmy na rzecz Szpitala Bródnowskiego darowiznę w postaci aż 11 200 opakowań R-DEZI, o łącznej wartości ponad 130 tys. złotych.

 

Personel szpitala od kilku dni ma okazję testować skuteczność i wygodę użytkowania naszego preparatu. Stosują go zarówno do higienicznej dezynfekcji rąk, jak i przedmiotów codziennego użytku, w tym m.in. urządzeń elektronicznych (smartfonów, tabletów, klawiatur), mebli (biurek, lad), szatni czy urządzeń sanitarnych – i zgodnie twierdzą, że formuła sprayu oraz zapach to ogromne atuty naszego środka.

Jesteśmy dumni, że nasz produkt tak dobrze trafił w potrzeby pracowników Szpitala. Cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób ułatwić im codzienną pracę w tak trudnych czasach epidemii. Więcej informacji na temat naszej darowizny dla szpitala mogą Państwo znaleźć na jego stronie internetowej: http://brodnowski.pl/o-szpitalu/aktualnosci/ogromna-darowizna-ogromnie-przydatna,1136.html i w jego social mediach: https://www.facebook.com/mazowieckiszpitalbrodnowski/posts/1409579852720508

Podziękowanie od Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego

Podziękowanie od Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego

 

DEZI to produkt zarejestrowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Medycznych i Biobójczych. Karta produktu oraz dodatkowe informacje o jego cechach, typowych aplikacjach i danych logistycznych dostępne są na stronie produktowej https://www.rawlplug.com/pl/produkt/aerozol-do-dezynfekcji oraz w naszych aktualnościach.

Go to top