Kodeks postępowania

Jakość naszych produktów, bezpieczeństwo w miejscu pracy i satysfakcja pracowników oraz ograniczenie negatywnego odziaływania na środowisko naturalne są podstawą naszej strategii zrównoważonego rozwoju. Do jej realizacji angażujemy nie tylko naszych pracowników czy partnerów biznesowych, ale wszystkich interesariuszy, aby wspólnie wypracować najlepsze rozwiązania. Dzięki tej współpracy, dostarczamy innowacyjnych i pro-ekologicznych rozwiązań oraz z powodzeniem utrzymujemy pozycję lidera na rynkach, na których działamy.

Nasze relacje z pracownikami, klientami i pozostałymi interesariuszami budujemy przede wszystkim na bazie wiarygodności i zaufania. Działamy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa oraz regulacji dotyczących bezpieczeństwa pracy. Chcemy być rozpoznawani na rynku, jako firma godna zaufania, otwarta na innych oraz wytrwała w swoim zobowiązaniu dbałości o najwyższą jakość i rzetelność.

Z uwagi na nasz globalny zasięg, obecność rynkową i działania w różnych kulturach niezmiernie ważne było dla nas usystematyzowanie i sformalizowanie zasad i wartości jakimi się kierujemy w codziennych działaniach. Właśnie dlatego stworzyliśmy firmowy Kodeks Etyki.

Dokument ten jest zbiorem zasad, jakich zobowiązują się przestrzegać nasi pracownicy oraz współpracownicy na całym świecie. Możemy podzielić się nim z naszymi klientami i partnerami biznesowymi, i zachęcić ich do przyjęcia naszych wartości. Przedstawiając naszym partnerom wartości i reguły, według jakich postępujemy, dajemy świadectwo, że dla nas w biznesie liczy się nie tylko zysk, ale także zasady etycznego postępowania.

Kodeks Etyki Rawlplug jest ogólnie dostępny dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o wartościach i zasadach, jakimi kierujemy się we wszystkich obszarach naszej działalności.

Nasz Kodeks Etyki jest zbiorem zasad, jakich zobowiązują się przestrzegać nasi pracownicy oraz współpracownicy na całym świecie. Możemy podzielić się nim z naszymi klientami i partnerami biznesowymi, i zachęcić ich do przyjęcia naszych wartości. Dzielenie wartości i reguł z naszym partnerami oraz klientami to dla nas najlepszy sposób na pokazanie, że w biznesie zysk jest tak samo ważny jak zasady etycznego postępowania.

Kodeks Etyki Rawlplug jest ogólnie dostępny dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o wartościach i zasadach, jakimi kierujemy się w Rawlplug.

Pobierz

Go to top