Pytania i odpowiedzi

Poszukujemy osób:

 • autentycznie zangażowanych – posiadających motywację do działania, a także gotowych i otwartych na zmiany i nowe wyzwania.
 • chętnych do współpracy – umiejących pracować w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów
 • dążących  do profesjonalizmu – nastawionych na wykonywanie swoich zadań na najwyższym poziomie
 • skutecznych  – umiejących radzić sobie z przeszkodami oraz potrafiących wykorzystywać sprzyjające okoliczności
 • zorientowanych na klienta – dbających o trwałe i satysfakcjonujące relacje, potrafiących słuchać i spełniać oczekiwania naszych klientów

Zaangażowanie, współpraca, profesjonalizm, skuteczność, nastawienie na klienta – to wartości jakimi kierujemy się jako firma i jednocześnie kompetencje, które oceniamy i rozwijamy u naszych pracowników.

Jako pracodawca stawiamy na ludzi, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty, ponieważ miarą potencjału firmy jest rozwój potencjału jej pracowników.

O awansie naszych pracowników decydują w dużej mierze oni sami. Weryfikujemy ich pracę poprzez ocenę jej efektywności (analiza realizacji postawionych celów) i jakości (ocena kompetencyjna). Istotną formą realizacji zadań w Grupie Rawlplug jest również praca projektowa. Bycie Kierownikiem Projektu lub członkiem zespołu daje Ci możliwość wykazania się, a nam poznania Twojego prawdziwego potencjału.

Grupa Rawlplug to ponad 1700 pracowników zatrudnionych w 16 spółkach na 4 kontynentach, oraz blisko 30 000 indeksów odpowiadających rodzajom asortymentu.

Zajmujemy się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań z zakresu technik zamocowań, ich projektowaniem, produkcją i dystrybucją. Nasze portfolio obejmuje najwyższej jakości mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy chemiczne, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia.

Grupa Rawlplug daje wiele możliwości rozwoju kariery. Nasza działalność obejmuje następujące obszary:

 • projektowanie i rozwój produktów  w Dziale Badań i Rozwoju;
 • produkcja w poszczególnych wydziałach;
 • magazynowanie i transport produktów za pośrednictwem Działu Logistyki;
 • wsparcie sprzedaży poprzez Dywizje Produktowe i Dział Obsługi Klienta;
 • sprzedaż w kraju i za granicą;
 • wsparcie całego biznesu poprzez m.in. Dział Księgowości, IT, Kontroling, HR, Marketing, Dział Prawny, Windykację, Administrację.

Grupa Rawlplug to międzynarodowy holding z silnym, polskim kapitałem. Centrala Grupy znajduje się we Wrocławiu.

Dowiedz się więcej o  Grupie Rawlplug

 

Bardzo chętnie nawiązujemy współpracę w ramach praktyk lub staży z młodymi ludźmi, wchodzącymi na rynek pracy. Wielu naszych obecnych pracowników zdobywało swoje pierwsze doświadczenie zawodowe poprzez program letnich praktyk.  Szczegółowe oferty praktyk znajdziesz na naszej stronie w zakładce kariera

Wszystkie aplikacje trafiają do naszej bazy kandydatów poprzez zalogowanie się za pośrednictwem strony internetowej. Swoje CV możesz zostawić poprzez aplikację  na stronie z interesującym Cię ogłoszeniem.

Odwiedź : Oferty pracy

Wszystkie aktualne oferty znajdują się na naszej stronie w zakładce Oferty pracy.

Go to top