DEZI: uniwersalny aerozol do dezynfekcji od Rawlplug!

DEZI: uniwersalny aerozol do dezynfekcji od Rawlplug!

Uniwersalny środek dezynfekujący DEZI efektywnie zapobiega zakażeniom bakteryjnym i wirusowym w pomieszczeniach prywatnych, publicznych i zawodowych.

Występujący w pojemnościach 150 i 400ml preparat może być stosowany zarówno do higienicznej dezynfekcji rąk, jak i przedmiotów codziennego użytku niemających kontaktu z żywnością, w tym m.in. mebli, zabawek, urządzeń elektronicznych (smartfonów, tabletów, klawiatur), szatni czy urządzeń sanitarnych.

Opracowana receptura jest zgodna z rekomendacjami Światowej Organizacji Zdrowia i stanowi odpowiedź na obecne potrzeby, związane z trwającą od kilku miesięcy na całym świecie pandemią wirusa COVID-19.Wysokie stężenie etanolu (powyżej 80%) gwarantuje działanie antywirusowe i antybakteryjne, zaś gliceryna farmaceutyczna zabezpiecza użytkownika przed podrażnieniami i wysuszeniem skóry. Wygodna forma aerozolu zapewnia wygodę użytkowania i optymalną wydajność.

Jakie są największe zalety DEZI?

  • DEZI to produkt zarejestrowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Medycznych i Biobójczych, co dowodzi jego skuteczności.
  • Produkt został zaklasyfikowany w kategorii 1: środki dezynfekujące na produkty z gr. 1 oraz gr. 2, co oznacza, że może być wykorzystywany zarówno dla potrzeb człowieka (skóra rąk) jak i dla większości powierzchni, z którymi na co dzień mamy do czynienia.
  • Preparat zawiera glicerynę farmaceutyczną, zabezpieczającą użytkownika przed efektem podrażnienia i wysuszenia skóry, z powodu częstego używania środka dezynfekującego opartego na etanolu o wysokim stężeniu.
  • Produkt jest w formie aerozolu co daje wygodę użytkowania i optymalną dla cieczy wydajność, a dodatkowo tworzy mgiełkę antywirusową, która dokładnie pokrywa 99% opryskiwanych powierzchni.
  • DEZI nie zawiera wody, co pozwala na dezynfekcję przedmiotów elektronicznych, ekranów komputerów, klawiatur, smartfonów.

Poznaj go bliżej!

DEZI to wyrób tylko do użytku zewnętrznego. Produkt jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Pozwolenie nr 3078/07 (http://www.urpl.gov.pl/pl).

Go to top