Usługi

Wybierz obszar, który Cię interesuje:

 

Pomoc techniczna

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Mamy świadomość, że w trakcie pracy możesz potrzebować wsparcia eksperta w dziedzinie zamocowań.

WIĘCEJ INFORMACJI

Narzędzia dla projektantów

Każda inwestycja oparta jest na doskonale wykonanym projekcie. Inżynierowie i projektanci mogą liczyć na naszą pomoc na każdym etapie tworzenia swojego projektu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Dokumentacja techniczna

Uzupełniając ofertę produktową, udostępniamy obszerną bazę literatury technicznej, z której można pobrać wszystkie ważne dokumenty.

POS

Jak możesz pomóc swoim klientom w doborze odpowiedniego rodzaju mocowania? Nasze rozwiązania POS intuicyjnie prowadzą klienta do dokonania właściwego wyboru.

WIĘCEJ INFORMACJI

SZKOLENIA

Dzięki Rawlplug Academy pogłębisz i utrwalisz wiedzę o produktach i usługach, zbudujesz wizerunek eksperta, rozwiniesz swoje kompetencje i zdobędziesz zaufanie swoich klientów.

WIĘCEJ INFORMACJI

Serwis narzędzi

Zajmujemy się kompleksowym serwisowaniem gwarancyjnym i pogwarancyjnym produktów marek Rawlplug i Modeco Expert.

WIĘCEJ INFORMACJI

Rawlplug nie tylko dostarcza kompleksowy wybór produktów, ale także uzupełnia portfolio usług. Są one przeznaczone zarówno dla inżynierów i projektantów, jak i wykonawców oraz dystrybutorów.

Nasi klienci nie są pozostawieni sami sobie, ponieważ mogą skorzystać z pomocy technicznej i usług wsparcia inżynierów. Zakres i format świadczonych przez nas usług został zaprojektowany w oparciu o obserwowane na przestrzeni lat rzeczywiste potrzeby klientów oraz wspólne doświadczenia z każdego etapu realizacji projektu, od projektu po eksploatację. Uzupełnieniem szerokiego wachlarza usług technicznych jest Rawlplug Academy, będąca innowacyjną platformą szkoleniową on-line przeznaczoną do kształcenia przedmiotowego naszych klientów.

Co ważniejsze, wszystkie świadczone przez nas usługi są całkowicie bezpłatne. Dowiedz się więcej o portfolio naszych usług i skontaktuj się z nami, aby wybrać te, które najbardziej Ci odpowiadają.

Go to top