Pomoc techniczna

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Mamy świadomość, że w trakcie pracy możesz potrzebować wsparcia eksperta w dziedzinie zamocowań. Twoje decyzje mają wpływ na bezpieczeństwo budowy oraz późniejsze użytkowanie obiektów. Aby ułatwić i przyspieszyć kontakt ze specjalistami znającymi się doskonale na naszych produktach, udostępniliśmy możliwość skorzystania z pomocy Inżynierów Konsultantów.

Nasi specjaliści służą poradą niezależnie od rozmiaru prowadzonej budowy – zarówno dla dużych inwestycji, jak i mniejszych lokalnych budów. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, starając się wypracować możliwie najskuteczniejsze rozwiązanie, optymalnie dopasowane do zastanej sytuacji.

Doceniamy zaufanie, jakim w codziennej pracy obdarzasz nasze produkty, dlatego nie pobieramy opłat za porady techniczne. Możesz je uzyskać w dogodny dla Ciebie sposób – telefonicznie lub poprzez elektroniczny formularz. Dla Twojej wygody nasi doradcy technicznych dostępni są na terenie całej Polski, abyś mógł w skorzystać z konsultacji bezpośrednio na terenie prac budowlanych.

Wsparcie naszych Inżynierów Konsultantów obejmuje:

  • doradztwo w projektowanie zamocowań,
  • konsultacje w zakresie komplementarnych rozwiązań mocujących,
  • obliczenia techniczne w zakresie zamocowań,
  • próby wytrzymałościowe łączników,
  • prowadzenie seminariów tematycznych i szkoleń.

Nadal potrzebujesz pomocy?

Dla nas wsparcie techniczne idzie w parze z naszymi produktami. Chcemy współpracować z Tobą, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Od czasu wynalezienia pierwszego na świecie kołka rozporowego zgromadziliśmy blisko 100-letnie doświadczenie i wiedzę w zakresie mocowań, dzięki czemu możesz na nas polegać.

Nasi inżynierowie są do Państwa dyspozycji, dlatego zachęcamy do kontaktu poprzez udostępniony formularz. Wypełnij go, podając jak najwięcej szczegółów, abyśmy mogli zrozumieć Twoje specyficzne potrzeby. Im więcej informacji otrzymamy, tym lepszą pomoc będziemy mogli zaoferować.

Jeśli chcesz poprosić o pomoc techniczną lub ogólne porady dotyczące naszych produktów i usług, wypełnij poniższy formularz. Nasz zespół techniczny skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

    Przeczytaj Politykę prywatności i bezpieczeństwa.
    Go to top