POS

POS Rawlplug to Twój cichy sprzedawca.

System skutecznej ekspozycji produktów w miejscu sprzedaży od Rawlplug to efekt wieloletnich doświadczeń, bliskiej współpracy z klientami, wiedzy eksperckiej i innowacyjnego podejścia marki do projektowanych rozwiązań. Gwarantowana przez jego przemyślaną konstrukcję  funkcjonalność oraz intuicyjność przy wyborze produktów w połączeniu z ich praktycznymi i unikatowymi komunikacyjnie opakowaniami oraz etykietami daje Ci niekwestionowaną przewagę konkurencyjną.

Oferta Rawlplug obejmuje kompleksowy zakres elementów wyposażenia sklepu, które pozwalają na prawidłową i atrakcyjną ekspozycję produktów:

 

Elementy POS

Elementy wyposażenia sklepów w zakresie ekspozycji, od regałów, przez półki po haki i uchwyty, które można elastycznie dopasować do możliwości infrastrukturalnych punktu sprzedaży.

Komunikacja produktu

Elementy wyposażenia systemu ekspozycji POS, których celem jest zaintrygowanie, skuteczne poinformowanie, wywołanie potrzeby i doprowadzenie do pozytywnej decyzji zakupowej.

Opakowania

Opakowania w dziesiątkach odsłon, jeśli chodzi o funkcjonalność, gabaryty i materiały, z których są wykonane, zostały dodatkowo wzbogacone autorskim systemem etykietowania wspierającym właściwą komunikację produktu.

Projektując system POS kierowaliśmy się zasadami, które odzwierciedlają rzeczywiste potrzeby i zachowania klientów w miejscu zakupu. W ten sposób udało nam się stworzyć cechy charakterystyczne tylko dla systemu ekspozycji produktów Rawlplug:

kod kolorystyczny

Kod kolorystyczny Rawlplug to ważny element skutecznej ekspozycji produktów. Każdy z kolorów odzwierciedla rodzaj podłoża, ułatwiając i przyspieszając wybór właściwego produktu.

słowa kluczowe

Aby opisać nasze produkty, użyliśmy słów kluczowych rozpoznawane przez użytkowników intuicyjnie, co znacznie przyspiesza wybór tego, czego naprawdę potrzeba.

wskazówki montażowe

Prostota obsługi ma kluczowe znaczenie dla kontrahentów. Nasze instrukcje są proste i zrozumiałe dzięki ikonom i prezentacji montażu krok po kroku.

kody QR

Każde opakowanie produktu zawiera kod QR, którego zeskanowanie zapewnia dostęp do filmów i animacji, w tym instrukcji użycia produktu.

Regały ekspozycyjne

Prezentowana poniżej bezpośrednia ekspozycja w punktach handlowych klientów jest jedynie przykładowa. W tej formie ma pomóc jedynie w zwizualizowaniu ogromnego potencjału i możliwości firmy Rawlplug w temacie ekspozycji POS. Nasza kompleksowa oferta zamocowań, elementów złącznych i narzędzi uzupełniona prawidłową i atrakcyjną ekspozycją produktów pozwoli na osiągnięcie komfortu i satysfakcji klienta, a w konsekwencji – zyski naszych partnerów handlowych.

Regały standardowe:

 

 

Regały systemowe:

 

Cross Selling

Zauważając problem efektywnego zagospodarowania trudno dostępnych przestrzeni sklepowych, proponujemy Ci nasz nowy system uzupełniający POS dla Cross Sellingu, oparty o nowe regały, kraty, kosze, haki oraz zawieszki. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić klientom decyzje zakupowe i zapewnić im jak najlepszy dostęp do produktów.

Nasz system ekspozycji idealnie dostosowuje się do specyficznych wymagań różnego rodzaju przestrzeni sklepowych, dzięki czemu możesz bezproblemowo umieścić dane produkty na odpowiednim dziale.

Poniżej prezentujemy kilka naszych nowych propozycji ekspozycyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany pozyskaniem katalogu naszych rozwiązań POS dla Cross-Sellingu, skontaktuj się ze swoim Opiekunem Handlowym Rawlplug w Polsce.

 

 

Go to top