Szkolenia Rawlplug Academy

Tylko specjalistyczna wiedza i doświadczenie oparte na praktyce mogą dać pewność jakości, trwałości i niezawodności efektów Twojej pracy.

Jesteśmy blisko swoich klientów między innymi po to, aby dzielić z nimi wiedzę i doświadczenie gromadzone przez ostatnie 100 lat swojej działalności. Inżynierowie, projektanci, wykonawcy i sprzedawcy od zawsze mogli liczyć na nasze wsparcie techniczne. Ale dziś w ich ręce oddajemy Rawlplug Academy®, nowatorski program rozwojowy dedykowany edukacji i budowaniu kompetencji zaprojektowany w sposób, który jest faktycznym odzwierciedleniem ich codziennych potrzeb.

Integracja czterech filarów Rawlplug Academy®:

  • platformy e-learningowej,
  • Centrum Szkoleniowego,
  • tradycyjnych warsztatów
  • bazy wiedzy

sprawiają, że to jedyne w sektorze zamocowań rozwiązanie na tak wysokim jakościowo i użytecznym funkcjonalnie poziomie.

 

Szkolenia Rawlplug Academy

Rawlplug Academy to autorski program edukacyjno – rozwojowy, który powstał w odpowiedzi na rzeczywiste oczekiwania profesjonalistów z branży budowalnej. Dzięki Rawlplug Academy pogłębisz i utrwalisz wiedzę o produktach i usługach, zbudujesz wizerunek eksperta, rozwiniesz swoje kompetencje i zdobędziesz zaufanie swoich klientów.

Dowiedz się więcej

Baza wiedzy

Baza wiedzy to uporządkowane portfolio narzędzi, które wspierają realizację programu Rawlplug Academy i Twoją codzienną pracę. Prezentacje, materiały redakcyjne, dokumenty techniczne i animacje. Sprawdź wszystkie możliwości w zakresie materiałów szkoleniowych, informacyjnych, wizerunkowych i promocyjnych.

Sprawdź bazę wiedzy

Webinaria

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie szkoleniowym Rawlplug, który spełnia 3 podstawowe kryteria efektywnej nauki: praktyczna WIEDZA, interesująca TREŚĆ, atrakcyjna FORMA. A to wszystko w biurze, domowym zaciszu czy ogrodzie. Przed Wami dostęp do serii seminariów online, prowadzonych przez ekspertów Rawlplug!®

Zapisz się na szkolenie

Rawlplug Academy to innowacyjny projekt rozwojowy przeznaczony dla naszych klientów. To wyjątkowe przedsięwzięcie w branży, poświęcone edukacji, budowaniu kompetencji oraz dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem, mające na celu odzwierciedlenie rzeczywistych potrzeb inżynierów i projektantów, wykonawców i sprzedawców. Otrzymujesz pojedynczy punkt dostępu do zintegrowanego pakietu szkoleniowego, który nie tylko pomoże Ci w codziennych operacjach, ale także pomoże w rozwoju Twojej konkretnej specjalizacji.

Rawlplug Academy jest inspirowane wysoko wyspecjalizowaną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dołącz do Rawlplug Academy, poszerz swoją wiedzę i rozwijaj nowe umiejętności!

Go to top