Zarząd

Jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Nauki Polityczne – Niemcoznawstwo.

Od początku trwania swojej kariery zawodowej związany jest z Rawlplug S.A. (wcześniej Koelner S.A.). Dzięki połączeniu ambicji i pełnego zaangażowania w życie i rozwój firmy udało mu się przekształcić rodzinne przedsiębiorstwo w firmę o globalnym zasięgu, odnoszącą sukcesy na rynku międzynarodowym.

Od wielu lat Radosław Koelner chętnie angażuje się w aktywności we wszystkich obszarach firmy, uważnie obserwując i analizując zachodzące w nich procesy. Dzięki temu szybko i sprawnie piął się po szczeblach kariery. Przyjęty sposób postępowania pomógł mu w badaniu działań firmy na każdym z możliwych poziomów. Jego żywe zaangażowanie sprawiło, że naturalnie osiągnął pozycję profesjonalnego lidera.

Od 1999 roku pełni rolę prezesa Zarządu Rawlplug S.A.

Zdobyte zasoby wiedzy, międzynarodowe doświadczenie oraz baza kontaktów, będące efektem licznych podróży biznesowych, są przez Niego wykorzystywane podczas codziennej pracy. Radosław Koelner jest otwarty na dzielenie się posiadaną wiedzą oraz wiadomościami z branży przy okazji uczestniczenia w prezentacjach i wykładach organizowanych w kraju i za granicą.

Tematy środowiska i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu są główną dziedziną jego ostatnich zainteresowań. Zajmują one szczególną pozycję zarówno podczas wystąpień publicznych, jak i rozmów z pracownikami czy klientami firmy. Ponadto, Prezes Rawlplug S.A. uważa koncepcję Zrównoważonego Rozwoju za jeden ze strategicznych celów swojej organizacji.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W 2000 roku ukończył Studium dla dyrektorów finansowych zorganizowane przez Międzynarodową Fundację Rozwoju Rynku Kapitałowego i Przekształceń Własnościowych w RP – Centrum Prywatyzacji.

Z Rawlplug związany od 1998 roku. W okresie od maja 2007 roku do grudnia 2008 roku sprawował funkcję Prezesa Zarządu w Śrubex SA. Od 2001 roku jest dyrektorem ds. finansowych (obecnie Członkiem Zarządu ds. Finansowych) w Rawlplug S.A.

Piotr Kopydłowski był od początku swojej pracy zawodowej związany ze sferą finansów, zajmując kolejne stanowiska w spółkach zależnych  poznawał wszystkie obszary działania Grupy. Bezpośrednio angażował się w pracę  spółek zależnych, oraz brał udział przy wprowadzaniu firmy Koelner S.A. na Giełdę Papierów Wartościowych, jak i czynnie uczestniczył w przekształceniach Śrubex S.A. W nieustannie zmieniającej się sytuacji na rynkach finansowych aktywność zawodowa i zaangażowanie Piotra Kopydłowskiego skierowane są na doskonalenie i rozwój Rawlplug S.A jak i całej Grupy Kapitałowej Rawlplug.

 

Marek Mokot

Absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach: Ekonomika Transportu Morskiego, Organizacja i Technika Handlu Zagranicznego oraz Marketing

Z firmą współpracuje od 2012 roku, od początku związku z oddziałem w Łańcucie jako Dyrektor Zarządzający i Prezes Zarządu Koelner Łańcucka Fabryka Śrub. Od października 2012 roku pełni także rolę Członka Zarządu i Dyrektora Operacyjnego Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Jednak swoją karierę zawodową rozpoczął już w 1994 roku, zajmując się szeroko rozumianym zarządzaniem, ze szczególną koncentracją na logistyce oraz finansach, wspierając lub kierując bezpośrednio firmami działającymi w Polsce oraz innych krajach Europy. W portfolio firm, w których zajmował najwyższe stanowiska kierownicze znajduje się m.in. Gunnebo Industires Sp. z o.o. oraz Philips Lighting Poland S.A., a początki jego pracy zawodowej obejmują również pracę dla Portu Gdynia S.A.

Bardzo skoncentrowany na celach, zorientowany na efektywność i ciągłe doskonalenie. Sukces mierzy rosnącymi wskaźnikami finansowymi, jednak zawsze jest blisko ludzi i ich problemów po to, aby przez poszukiwanie właściwych dla nich rozwiązań wspierać ich rozwój i codzienny komfort pracy.

Prywatnie interesuje się historią. W wolnych chwilach czyta książki i inne publikacje, budując swoją wiedzę na temat zmian zachodzących na świecie.

Go to top