Zrównoważony Rozwój

Sustainable-Rawlplug_cloud_www.jpg

 

Zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, celem naszej firmy jest dostarczenie klientom produktów o wysokim standardzie, przy zachowaniu dbałości o środowisko, społeczeństwo i gospodarkę.

Będąc liderem w swojej branży, doskonale rozumiemy, jak ważne dla odpowiedzialnego rozwoju naszej firmy jest codzienne i strategiczne Zarządzanie.

W Rawlplug wdrożyliśmy strategię zrównoważonego zarządzania, która nadaje kierunek wszystkim działaniom Grupy i pozwala z pasją realizować naszą wizję.

Jesteśmy firmą międzynarodową, działającą na różnych rynkach i w różnych kulturach. Niezmiernie ważne było dla nas usystematyzowanie oraz sformalizowanie zasad i wartości, jakimi się kierujemy w naszych codziennych działaniach. Aby to osiągnąć, opracowaliśmy własny Kodeks Etyki.

Jesteśmy przekonani, że prosperowanie naszej firmy jest naturalnie związane z siłą lokalnych społeczności oraz satysfakcją ludzi, którzy z nami pracują. Działamy lepiej i skuteczniej gdy nasi pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi mogą połączyć swoje zawodowe zainteresowania z osobistymi pasjami. To według nas definicja CSR. Zachęcamy do zapoznania się z działaniami jakie podejmujemy, by nasza wizja stała się rzeczywistością.

W naszej wizji zrównoważonego rozwoju kluczową rolę odgrywa kwestia ochrony i dbania o środowisko naturalne. Zrównoważony Rawlplug to rzeczywiste zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i wdrożenie praktyk przyjaznych środowisku zarówno na naszych halach produkcyjnych jak i w biurach.

Produkujemy i sprzedajemy tysiące produktów na całym świecie. Rozbudowana sieć dostawców i partnerów logistycznych, oraz sprawnie zaprojektowany i obsługiwany łańcuch dostaw, to gwarancja naszych wyników sprzedaży. W dobie wysokiej konkurencyjności rynkowej, nie można poprzestać jedynie na poprawianiu wyników i zwiększaniu wydajności, dlatego Rawlplug tworzy dziś pionierską wizję zrównoważonego łańcucha dostaw.

Go to top