Zakłady Produkcyjne

wtryskarki-1.jpg

Poszerzając kompetencje w obszarze produkcji, konsekwentnie realizujemy strategię konsolidacji europejskiego rynku produkcji systemów zamocowań.

Rawlplug posiada zakłady produkcyjne we Wrocławiu, Łańcucie, Wietnamie i w Tajlandii, w których produkuje się setki milionów zamocowań rocznie.

Posiadamy własną produkcję elementów z tworzyw sztucznych (zamocowania lekkie, izolacje fasadowe i dachowe), elementów metalowych (kotwy mechaniczne, wkręty, śruby i normalia śrubowe), kotew chemicznych (kartridże, ampułki, własny opatentowany system samootwierających się ładunków CFS+).

Mając świadomość faktu, że w dobie silnej konkurencyjności rynku, szanse na sukces mają jedynie najbardziej innowacyjne produkty, zainwestowaliśmy w 3 nowoczesne centra techniczno-badawcze we Wrocławiu, w Glasgow i Łańcucie. Działy Badań i Rozwoju są źródłem innowacji technologicznych, które umożliwiają nam wdrażanie nowych produktów i udoskonalenie już istniejących. Dzięki testom przeprowadzanym w laboratoriach Rawlplug uzyskujemy szczegółową wiedzę na temat technologii, jakości i wytrzymałości produktów własnych, jak i naszej konkurencji.

Go to top