Nasze marki

Marka Rawlplug® to ponad 100 doświadczenia w zamocowaniach, elementach złącznych i narzędziach. Ofertę marki stanowią trzy filary jakimi są produkty dla profesjonalistów, usługi, które ułatwiają pracę oraz eksperckie szkolenia dla każdego kto potrzebuje zostać ekspertem. W swoim portfolio produktowym marka wyspecjalizowana jest w szczególności w elektronarzędziach oraz akcesoriach do elektronarzędzi, systemie montażu bezpośredniego i manualnego, wkrętach, kotwach wklejanych i kotwach mechanicznych, zamocowaniach lekkich, zamocowaniach fasadowych i dachowych, pianach i uszczelniaczach. Rawlplug® to niekwestionowany lider na brytyjskim rynku zamocowań.

www.rawlplug.com


 


Oferta Koelner® to produkty znane, sprawdzone i docenione przez fachowców, zawiera zamocowania izolacji fasadowych i dachowych, łączniki samowiercące oraz systemy połączeń lekkich konstrukcji przemysłowych.

Koelner®  to lider w zakresie technik zamocowań w Polsce i na rynkach Europy Wschodniej.

www.koelner.pl


Modeco Expert

Modeco Group łączy w sobie trzy marki: Modeco Expert – narzędzia i elektronarzędzia dla wymagającego majsterkowicza oraz małych zakładów rzemieślniczych. Modeco Home – narzędzia ręczne do użytkowania w gospodarstwie domowym. Modeco Garden – narzędzia ręczne i akcesoria do pielęgnacji ogrodów oraz terenów zielonych.

www.modeco-expert.com

Go to top