Misja i wizja

misja.jpg

 

Naszą misją jest dostarczanie klientom produktów o najwyższej jakości oraz konsekwentne wdrażanie innowacji zarówno produktowych jak i procesowych.

Od wielu lat budujemy swoje portfolio produktowe w oparciu o wyroby ze średniego i wysokiego segmentu, zaspokajając tym samym potrzeby wymagających klientów i profesjonalistów szukających nowych, niezawodnych i trwałych rozwiązań.

 

wizja.jpg

 

Budując silną, międzynarodową korporację chcemy stale wzmacniać swoją pozycję rynkową i umacniać wizerunek naszej firmy, sprawić aby nasze produkty były najchętniej wybierane przez konsumentów. Obecnie Rawlplug działa głównie na rynkach europejskich, a najważniejszym rynkiem pozaeuropejskim jest Bliski Wschód. Wierzymy, że ekspansja geograficzna na nowe, ekonomicznie perspektywiczne rynki, przy jednoczesnej restrykcyjnej polityce kosztowej oraz poprawianie parametrów technicznych naszych produktów, zapewnią nam niezachwianą pozycję lidera sprzedaży w poszczególnych segmentach.

 

wartości.jpg

 

 

Wartości jakimi kierujemy się jako firma odzwierciedlają nasz sposób myślenia i determinują nasze wszystkie działania.

Z pasją dążymy do doskonałości. Jesteśmy otwarci na zmiany i gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Nasza inwencja i gotowość do samodoskonalenia nakłania do ciągłego poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Stawiamy na pracę zespołową i motywujemy naszych pracowników do współdziałania ponieważ jesteśmy przekonani, że aktywna postawa w dążeniu do realizacji wspólnych celów przynosi wymierne rezultaty.

Zainwestowaliśmy w wysoką jakość pracy i kreatywność naszych specjalistów. Nasi pracownicy to eksperci w swoich dziedzinach, którzy biorą pełną odpowiedzialność za swoje decyzje i działania.

Jesteśmy skoncentrowani na osiąganiu zamierzonych celów. Umiejętność do wykorzystywania sprzyjających rozwojowi warunków i ogromna motywacja w pokonywaniu przeszkód, gwarantują sukces naszych przedsięwzięć.

Dokładamy największych starań by spełnić oczekiwania  i zaspokoić potrzeby naszych wewnętrznych i zewnętrznych  klientów. Wierzymy, że jest to jedyny sposób, aby stworzyć trwałe i satysfakcjonujące relacje.

Go to top