FAQ

 

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące produktów, usług i szkoleń, a także Obsługi Klienta Rawlplug w Polsce.

Jeśli chcesz zostać partnerem biznesowym Rawlplug w Polsce, skontaktuj się z nami, dzwoniąc na infolinię 801 000 103.

Swoje zamówienia będziesz mógł złożyć zaraz po zarejestrowaniu Twojej firmy w naszym systemie. Pamiętaj, że trzy pierwsze faktury wymagają przedpłaty lub płatności za pobraniem. Kolejne będziesz mógł opłacić w ustalonym wcześniej terminie.

Od początku współpracy z Rawlplug będziesz mógł skorzystać ze wsparcia technicznego, marketingowego oraz specjalnych rabatów.

Szczegóły dotyczące współpracy z Rawlplug w Polsce oraz korzyści z niej wynikające opisaliśmy dla Ciebie w zakładce Nasi Dystrybutorzy.

Dokładamy wszelkich starań, aby być do Twojej dyspozycji, kiedy tylko będziesz potrzebował kontaktu z nami.

Biuro Obsługi Klienta Rawlplug w Polsce pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00. W tym czasie działa także nasza infolinia.

Możesz skontaktować się z nami również drogą mailową – pisząc na adres bok.trad@rawlplug.com. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

Aby otrzymać nieodpłatną poradę techniczną naszych inżynierów, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Udostępniamy do Twojej dyspozycji numer telefonu do Inżyniera Technicznego w najbliższym regionalnym oddziale Rawlplug w Polsce.

Zależy nam, aby udostępnić Ci wszelkie niezbędne w codziennej pracy informacje na temat oferowanych przez nas produktów.

Zachęcamy do lektury naszych katalogów produktowych, które znajdziesz w zakładce Katalogi do pobrania. Jeśli potrzebujesz dokumentacji technicznej naszych produktów, zajrzyj na tę stronę.

Możesz także skontaktować się z nami poprzez Infolinię 801 000 103 lub mailowo na adres bok.trad@rawlplug.com. Znajdziemy odpowiedź na Twoje pytanie najszybciej, jak to będzie możliwe.

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie zostało skompletowane i zrealizowane z należytą starannością. Jeżeli jednak nie jesteś zadowolony z efektów naszej pracy, możesz złożyć reklamację. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Jeśli chcesz zgłosić reklamację, skontaktuj się z nami poprzez Infolinię 801 000 103 lub mailowo na adres bok.reklamacje@rawlplug.com. Na stronie Reklamacje zawarliśmy informacje potrzebne do złożenia reklamacji ilościowej, jakościowej i logistycznej.

Go to top